![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14499039
*
nr 1449 9039
Spegel
109x43cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 februari 2022
kl 20:35:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/2 20:38:23
1
500 kr
21/2 18:56:14
1
700 kr
21/2 19:13:20
2
600 kr
21/2 19:13:20
1
700 kr (Budbetjänt)
21/2 19:38:05
3
800 kr
21/2 19:42:28
3
Vinnande bud
21/2 20:09:35
1
900 kr
21/2 20:09:35
3
(budbetjänt)
21/2 20:19:34
3
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:15
-
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:53
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1449 9039
Spegel
109x43cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 21 februari 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/2 20:38:23 | 1 | 500 kr |
21/2 18:56:14 | 1 | 700 kr |
21/2 19:13:20 | 2 | 600 kr |
21/2 19:13:20 | 1 | 700 kr (Budbetjänt) |
21/2 19:38:05 | 3 | 800 kr |
21/2 19:42:28 | 3 | Vinnande bud |
21/2 20:09:35 | 1 | 900 kr |
21/2 20:09:35 | 3 | (budbetjänt) |
21/2 20:19:34 | 3 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:15 -
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:53